Seifu meklētājs
Izvērstā meklēšana »

Seifu meklētājs
Drošības līmeņi:

1 2 3 4 5

Pretuzlaušanas:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Ugunsdrošība:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

« Ātrā meklēšana

Par uzņēmumu

SIA “LIC Gotus” ir viena no vadošajām firmām Baltijā DIY produktu vairumtirdzniecībā, kā arī līmēšanas un hermetizācijas industriālo risinājumu tirdzniecībā. Uzņēmums dibināts 1996.gadā. Šobrīd tajā tiek nodarbināti 30 darbinieki. “LIC Gotus” pārstāv tādus sevi pierādījušus un plaši zināmus zīmolus kā Burg Wächter, Stanley, Bison, HG, RAKOLL, Master Lock u.c.

BURG WÄCHTER ir Vācu drošības produktu ražotājs ar vairāk kā 80 gadu vēsturi. Sortimentā ietilpst seifi, naudas lādes, atslēgu skapīši un citi produkti.Katrs seifs tiek izstrādāts atbilstoši jaunākajām inovācijām un augstākajiem Eiropas un Pasaules standartiem. Jaunie seifu modeļi tiek pārbaudīti neatkarīgos testēšanas institūtos.

LIC Gotus kolektīva pamatā ir saliedēta profesionālu tirdzniecības pārstāvju komanda. Mūsu darbinieki patstāvīgi izglītojas, papildinot savas produktu zināšanas semināros, pārdošanas kursos, uzturot tiešus kontaktus ar sadarbības partneriem, kā arī krājot pieredzi darbā ar klientiem. LIC Gotus ir strauji augošs uzņēmums, kas novērtē katra darbinieka zināšanas, iemaņas, izglītību un ieguldījumu darbā. Uzskatām, ka darbinieki ir kā vērtība, jo tieši vērtīgu darbinieku kopums ir tas, uz kā balstās veiksmīgs, dinamisks uzņēmums. Saviem klientiem esam pierādījuši, ka esam uzticami sadarbības partneri, kas garantē teicamas zināšanas un konsultācijas par piedāvātajiem produktiem, lielisku apkalpošanas servisu, kā arī ātru piegādi.